گتوسو در یک قدمی نیمکت سامپدوریا

به گزارش خبرگزاری تسنیم، طبق اعلام چندین منبع خبری در ایتالیا، جنارو گتوسو پس از رد پیشنهاد مربیگری جنوا، با رقیب همشهری این تیم یعنی سامپدوریا وارد مذاکره شد و گویا مذاکرات طرفین به مراحل پایانی نزدیک شده است و او به زودی به عنوان جانشین اوزه‌بیو دی‌فرانچسکو معرفی خواهد شد.

گتوسو ابتدا از جنوا پیشنهاد داشت اما او مانند استفانو پیولی (کسی که به زودی به عنوان سرمربی میلان معرفی خواهد شد) و فرانچسکو گویدولین درخواست انریکو پرتزیوسی، رئیس این باشگاه را رد کرد.

کمبود گزینه‌های مربیگری آزاد، سبب شده است که جنوا فعلاً به سرمربی کنونی خود اورلیو آندره‌آتزولی فرصت ادامه کار بدهد.

در همین حال شبکه‌های اسپورت ایتالیا و اسکای اسپورت ایتالیا ابراز اطمینان کرده‌‌اند که پیشنهاد دیگر تیم شهر جنوا توانسته نظر گتوسو را جلب کند. این دو شبکه نوشته‌اند که گتوسو بعد از جلسه‌ای که با ماسیمو فررو، رئیس باشگاه سامپدوریا داشته، تحت تأثیر پیشنهاد او قرار گرفته اما زمان خواسته که در مورد پذیرش این مسئولیت با دستیارانش مشورت کند.

یکی دیگر از گزینه‌هایی که سامپدوریا برای جانشینی دی‌فرانچسکو در نظر دارد، جانی دبیاسی، سرمربی ایتالیایی سابق تیم ملی آلبانی است.

سامپدوریا در فصل جاری سری A در هفت بازی، تنها یک برد داشته و مابقی بازی‌ها را باخته است. به همین دلیل این تیم با تنها ۳ امتیاز در قعر جدول قرار دارد.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *