حلقه‌های صالحین بیش از پیش از نظر محتوایی کیفی سازی شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز، گروه سفیران صالحین ضمن حضور در استان همدان جهت بررسی طرح تابستانه جوانه‌های صالحین و بررسی فعالیت‌های پایگاه‌های منتخب  در استان‌های غرب کشور  با نماینده ولی فقیه در استان آیت الله شعبانی و نماینده مجلس خبرگان رهبری  آیت الله موسوی اصفهانی دیدار کردند.

در این دیدار آیت الله موسوی اصفهانی اظهار داشت: از ابتدای طرح صالحین ما مطلع شدیم حلقاتی در مساجد اهواز زیرنظر آیت الله جزایری تشکیل شده که رفته رفته در سطح کشورحتی روستاها ترویج داده شد و محور اصلی در آن طلبه‌ها است  به این معنا که طلاب نقش سازنده در این حلقات می‌توانند ایفا کنند.

وی افزود: صالحین کار خوب و بسیار عالی است که بحمدالله گسترش پیدا کرده و این خیلی خوب است که برای جوانان جلسه بگذاریم و بهتر اینکه مربیان  نیز خودشان جوان باشند.

نماینده همدان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه یکی از آسیب‌ها به نظر من این است که حلقات را بیش از پیش توسعه دادیم درصورتی که ما باید قلیل وکیفی کنیم، گفت: در این سلسله بحث‌ها اسلام جامعی در چند سطح به جوانان و نوجوانان ارائه کنیم مانند اصول دین ساده چون میتواند موثر باشد.

در ادامه این دیدار حجت الاسلام شعبانی نماینده ولی فقیه در استان همدان نیز اظهار داشت: به نظر بنده  ما در انتقال آرمان‌ها و اندیشه های بلند حضرت امام  و رهبرمعظم انقلاب به نسل بعدی نیازمند یک کار تشکیلاتی، خیلی  قوی، منسجم و عقلانی هستیم.

نماینده ولی فقیه در استان همدان گفت: یکی از مواردی که امید را ایجاد می‌کند که هم کار تشکیلاتی باشد هم اینکه مبنای دینی خصوصا فلسفه سیاسی اسلام را با آن نگرشی که حضرت امام داشت؛ تعلیم و تعمیق دهد همین طرح صالحین است .

وی افزود: معنای توجه به کادر سازی برای نظام به معنی توجه به کار تشکیلاتی است.کسانی که دغدغه نظام اسلامی را دارند انقلابی هستند البته نه فقط به اسم بلکه همه کسانی که واقعا انقلابی هستند باید در این عرصه ها حضور جدی داشته باشند.

انتهای پیام/ 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *