گرشاسبی: همه باشگاه‌ها موضوع صدور مجوز را جدی‌تر از قبل بگیرند

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، حمیدرضا گرشاسبی، رئیس کمیته بدوی صدور مجوز حرفه‌ای درباره الزامات موضوع صدور مجوز حرفه‌ای بیان کرد: اخیراً سمینار یک روزه‌ای در حوزه صدور مجوز حرفه‌ای در مقر کنفدراسیون فوتبال آسیا برگزار شد. در این سمینار مدیران مربوطه در کنفدراسیون به صورت خیلی جدی مشکلات باشگاه‌ها و مسائلی را که باید مرتفع شود، اعلام کردند و بر بحث ارائه مدارک صحیح و مستندات مربوطه تصریح داشتند.

وی ادامه داد: اینجا به صراحت اعلام می‌کنم اگر مشکلات باشگاه‌ها در حوزه‌های مرتبط با الزامات صدور مجوز حرفه‌ای ادامه داشته باشد، به طور قطع دچار مشکل خواهند شد. در واقع نگاه و جدیت کنفدراسیون فوتبال آسیا در این مقوله بسیار جدی‌تر از گذشته شده است و امیدوارم هیچ باشگاه ایرانی درباره موضوع صدور مجوز دچار دغدغه و مشکل نشود.

گرشاسبی افزود: هیئت مدیره‌ها و مدیران باشگاه‌ها برای حل مشکلات خود دغدغه دارند و حقیقتاً اگر باشگاهی در این زمینه کوتاهی کرد، می‌بایست پاسخگو باشد. لذا توصیه می‌کنم همه باشگاه‌ها موضوع صدور مجوز را جدی‌تر از قبل بگیرند تا در این زمینه دچار مشکل نشوند.

 

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *