حقیقت‌پور: تحولات منطقه‌ای ناشی از اهداف ناموفق آمریکاست

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل٬ منصور حقیقت‌پور عصر امروز در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: تحولاتی که در منطقه‌ روز به روز در حال گسترش است نشان از ناموفق بودن اهداف آمریکا است.

وی با اشاه به این که نوع رفتارها و مقاومتی که در منطقه دیده می‌شود نشان از شکست سیاست‌های آمریکا است بیان کرد: این امر آمریکا را به نوعی مجبور به عقب نشینی کرده است.

مشاور رئیس شورای مجلس شورای اسلامی گفت: در سایه درایت‌های مقام معظم رهبری و وحدت و همدلی ملت ایران نقشه‌های دشمنان به ناامیدی تبدیل شده است و هر چند تحریم‌ها تاثیری در اقتصاد کشور گذاشته ولی اگر مدیران متخصص در کشور باشند این تحریم‌ها نیز تاثیرگذار نخواهد بود.

حقیقت‌پور تصریح کرد: در عرصه نظامی و دفاعی کشورمان به اقتدار همه‌جانبه دست یافته‌ایم و در عرصه سیاسی نیز وضعیت خوبی داریم و هم‌اکنون مشکل اساسی کشور مشکلات اقتصادی است.

وی بیان کرد: تحریم‌های آمریکا تاثیراتی در اقتصاد کشور گذاشته ولی با مدیریت جهادی می‌توان از این تحریم‌ها نیز عبور کرده و به نظر بنده بسیاری از مشکلات اقتصادی کشور مربوط به ضعف مدیریت است.

مشاور رئیس شورای مجلس شورای اسلامی گفت: اگر مدیران لایق و انقلابی درعرصه انقلابی کشور حضور یابند از این برهه مهم عبور خواهیم کرد و حل مشکلات اقتصادی در این زمینه اولویت اساسی است.

وی گفت: توسعه و پیشرفت استان اردبیل از لحاظ عمران و آبادانی مناسب نیست و نیاز است در این زمینه اقدامات اساسی انجام دهند که مسئولان استانی و نمایندگان رسالتی خطیر و حساس دارند.

مشاور رئیس شورای مجلس شورای اسلامی گفت: مطالبات مردمی باید به صورت ملی مورد پیگیری قرار گیرد و اصلی‌ترین رسالت مجلس پیگیری مطالبات مردم است تا دغدغه و نگرنی‌ها برطرف شود.

وی افزود: استان اردبیل ظرفیت عظیمی در بخش‌های مختلف دارد و با مدیرت جهادی و توانمند این عرصه‌ها را می‌توان شکوفا کرده و حس مطالبه‌گری را به جایگاه واقعی‌اش رساند.

انتهای پیام/ ت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *