اردبیل|لازمه رسیدن به موفقیت در عرصه‌‌های مختلف توجه به مسائل قرآنی است

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، حجت‌الاسلام میثم فیاضی بعد از ظهر امروز در حاشیه سی و هشتمین دوره مسابقات نیمه‌نهایی قرآن کریم ویژه برادران پایور و وظیفه سپاه حضرت عباس(ع) اردبیل اظهار داشت: لازمه رسیدن به موفقیت در هر عرصه‌ای توجه به مسائل قرآنی است که با توجه به این مهم راه رسیدن به سعادت و خوشبختی در جامعه رقم می‌خورد.

وی بیان کرد: باید در تمامی امور به آیات قرآنی توجه ویژه‌ای داشته باشیم و پایه و اساس هر کاری را قرآن قرار دهیم چرا که در راس همه کارها قرآن به عنوان نجات‌بخش و نشان دهنده راه می‌تواند پاسخگوی تمامی نیازها باشد و مشکلات جامعه، خانواده و به ویژه جوانان نسل امروزی را برطرف کند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: اگر اسلام و انقلاب به هر موفقیت و پیروزی دست یافته بدون شک ارتباط مستقیم با قرآن دارد و بدون ترتیب مبنا و قانون نظام و انقلاب نیز همان قرآن کریم است که به همین دلیل سبب حفظ و انسجام این نظام مقدس شده است.

فیاضی تصریح کرد: تبیین و تشریح تفسیر و معانی قرآن و ترویج فرهنگ و معارف قرآنی در بین مردم یک اولویت اساسی است و در این زمینه در مجموعه‌های نیروهای مسلح نیز به عنوان یک نیاز مبرم و اساسی احساس می‌شود که باید در این زمینه برنامه‌های مناسبی تدوین شود.

وی بیان کرد: اهمیت به مسائل قرآنی و ترویج فرهنگ ناب قرآن در جامعه به عنوان یک موفقیت بزرگ برای ما ایرانیان باید مورد توجه واقع شود چرا که ما این افتخار را به دست آورده‌ایم که با این کتاب آسمانی انس پیدا کرده و با عمل به آیات ناب قرآن اسلامی تمامی مشکلات جامعه را پش سر گذاشته و برای اتخاذ تصمیمات اساسی از آن بهره جسته و نتیجه‌گیری و خروجی قابل توجهی داشته باشیم.

انتهای پیام/ ع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *