اصفهان| پایگاه‌های بسیج محلی برای ترویج سبک زندگی اسلامی است

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، به نقل از  روابط عمومی سپاه حضرت صاحب‌الزمان (عج) سردار غلامرضا سلیمانی درحاشیه بازدید از نمایشگاه خلاقیت‌ها و افتخارات رده‌های برتر بسیج سپاه حضرت صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان اظهار داشت: این نمایشگاه با توجه به برنامه‌های سپاه حضرت صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان در جهت انتخاب پایگاه‌های برتر مقاومت بسیج در سطح استان اصفهان تحت عنوان جشنواره مالک اشتر برپا شده است.

وی تصریح کرد: یکی از نقاط جوشان فعالیت‌های انقلاب اسلامی در میهن اسلامی پایگاه‌های مقاومت بسیج برادر و خواهر در مساجد است که گوشه‌ای کوچک از این فعالیت‌ها در این نمایشگاه به معرض نمایش گذاشته شده است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین خاطرنشان کرد: این فعالیت‌ها به شدت در شرایط فعلی نیاز جوانان و نوجوان کشور است و یکی از برنامه‌های سازمان بسیج و سپاه‌های استانی این است که در زمان کوتاهی پایگاه‌های نمونه را مورد تقدیر قرار گیرند و با برنامه‌ریزی‌ها پیش‌بینی شده همه پایگاه‌های بسیج تمام فعالیت‌های مورد نیاز، اقتضائات فرهنگی، محرومیت‌زدایی و اردوهای جهادی خود را برنامه‌ریزی و صورت‌بندی کنند.

وی ادامه داد: با توجه به پشتیبانی‌های مردم از بسیج و با توجه به اقبال بسیار خوب نوجوان و جوانان به بسیج امیدواریم در مقابل فرهنگ و ترویج سبک زندگی غربی مقابله کنیم و از محل فعالیت پایگاه‌های محلی بسیج برادر و خواهر ترویج الگوی زندگی اسلامی و توسعه‌یافته‌ای را ارائه دهیم.

سردار سلیمانی خاطرنشان کرد: امیدواریم برپایی این نمایشگاه مشوقی برای فعالیت‌های آینده پایگاه‌های مقاومت بسیج باشد و استان‌هایی که قصد دارند پایگاه‌های مقاومت بسیج برتر خود را معرفی کنند با برپایی چنین‌ نمایشگاه‌هایی ظرفیت‌ها و فعالیت خود را به خوبی نشان دهند.

انتهای پیام/ ع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *