مرکز توانبخشی و فیزیوتراپی در شهر زلزله‌زده ازگله افتتاح شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، این مرکز توانبخشی و فیزیوتراپی به همت موسسه خیریه نیک گامان جمشید تهران در مساحت ۱۷۰مترمربع با اعتبار دو میلیارد ریالی برای کمک به مردم زلزله‌زده شهرستان ثلاث باباجانی ساخته شده است.

مدیرعامل موسسه خیریه نیک گامان جمشید در مراسم افتتاح این مرکز با اشاره به اینکه پس از زلزله استان کرمانشاه این موسسه در کنار مردم بوده است گفت: موسسه نیک گامان جمشید تاکنون دوازده میلیارد ریال به مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه کمک کرده است.

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه در این مراسم با بیان اینکه بیشترین تخریب و آسیب زلزله در شهر ازگله بود بیان کرد: خیرین نه تنها در ساخت و تجهیز خانه‌ها بلکه در ساخت و تجهیز مهدکودک‌ها و مراکز توانبخشی این مناطق بسیار موثر واقع شدند.

فاطمه رضوان مدنی با بیان اینکه در بحث بازسازی دولت، سپاه، بسیج سازندگی و دیگر نهادها نهایت تلاش خود را برای کمک به زلزله‌زدگان به کار گرفتند خاطرنشان کرد: در زلزله ۲۵۹۰ واحد مسکونی مددجویان بهزیستی تخریب شد که امروز شاهد افتتاح دوهزارمین خانه بودیم.

وی با بیان اینکه از این تعداد ۲۰۶۶ واحد مسکونی مربوط به روستاها مناطق زلزله‌زده و ۵۲۴ واحد مسکونی مربوط به مناطق شهری بود افزو: سازمان بهزیستی ۱۰۰میلیون ریال کمک بلاعوص برای ساخت مسکن مددجویان اختصاص داده بود.

انتهای پیام /ن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *