خانواده های شهدا خواستار گاندو۲ شدند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، نزدیک به ۲۰۰ خانواده‌ شهیدبا نگارش نامه‌ای ضمن انجام تقدیر و تشکر از دست اندرکاران ساخت سریال «گاندو» خواستار ساخت قسمت دوم آن شدند. این نامه را در ادامه می خوانید:

فرزندان عزیز و هنرمندان ارجمند، دست اندرکاران سریال تلویزیونی گاندو

سلام و تشکر قلبی خود را تقدیم تان کرده و از تعهد و ایثاری که در خلق این سریال جذاب و پرمحتوا از خود نشان دادید، تجلیل می کنیم.

توصیه همیشگی خانواده شهدا و دلسوزان و دغدغه مندان انقلاب و دفاع مقدس به مسئولان فرهنگی کشور این بوده است که انقلاب خونبارِ اسلام ی و سربازان ایثارگر آن را از غربت به درآورید و از افشای جنایات و خیانت های دشمنان آشکار و پنهان انقلاب عزیز اسلامی نهراسید.

شما عزیزان، در فضایی جسارتِ ساخت این سریال مهم را به خرج دادید که هم توجه به این موضوعات از سوی رسانه ها و مدیران کشور مورد غفلت است و هم عده ای هر اقدام مثبت در این خصوص را با ترور شخصیتی پاسخ می دهند. گویی هنرمندان حق ندارند در راستای اهداف و ارزشهای خود و علیه دشمنان میهن و دین خود قدمی بردارند.

 

استقبال امیدوارکننده مردم از «گاندو» این امید را ایجاد می کند که دیگر موضوعات اینچنینی به بهانه نداشتن جذابیتی مورد غفلت واقع نشود. بی صبرانه چشم انتظار ساخت «گاندو» های بعدی هستیم و بار دیگر، از جسارت و تعهد و مسئولیت پذیری شما عزیزان سپاسگزاری می کنیم.

آنچه از ما برمی آید، دعای خیری است که بدرقه راهتان می کنیم. یقین داریم که فرزندان شهیدمان، این هنرمندی  شما را در امتداد جهاد متعالی خود می دانند و آنها نیز شما را دعا می کنند.براساس این گزارش، اسامی خانواده‌ های شهدایی که از سریال « گاندو » تقدیر و تشکر کرده و خواستار ساخت قسمت دوم این سریال تلویزیونی شدند.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *