نفت مسجدسلیمان با ۴ بازیکن محروم به مصاف پیکان می‌رود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز، در هفته بیست و نهم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های ایران تیم نفت مسجدسلیمان در یک بازی خارج از خانه با تیم پیکان دیدار می‌کند.

این بازی روز شنبه ۲۱ اردیبهشت‌ماه از ساعت ۲۱:۳۰ به میزبانی تیم تهرانی آغاز می‌شود و شاگردان فیروز کریمی در نفت مسجدسلیمان و شاگردان حسین فرکی در تیم پیکان به مصاف هم می‌روند.

تیم نفت مسجدسلیمان تلاش می کند امتیاز کامل این بازی را مقابل شاگردان حسین فرکی به دست آورد که تا حدودی خیالش برای بقا در لیگ برتر راحت شود.

اما از سوی سازمان لیگ فوتبال ایران اسامی محرومان هفته بیست‌ و نهم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور اعلام شد که نام ۴ بازیکن تیم نفت مسجدسلیمان در بین این افراد است.

بنا بر اعلام سازمان لیگ فوتبال ایران حبیب فرعباسی، داریوش صادقی، سید هیثم هاشمی‌زاده و فرشید پاداش از نفت مسجدسلیمان بازیکنان محروم هفته بیست و نهم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های ایران هستند.

همچنین به منظور روحیه دادن و تشویق بازیکنان زردپوشان مسجدسلیمانی کانون هواداران تیم نفت مسجدسلیمان تدابیری برای اعزام آنها به تهران اندیشیده است. که قرار است تعدادی از هواداران و لیدرهای این تیم محبوب به تهران اعزام شوند تا بازی هفته بیست و نهم لیگ برتر مقابل تیم پیکان را از نزدیک مشاهده کنند.

کاروان حامل هواداران تیم نفت مسجدسلیمان ساعت ۲۴ روز جمعه ۲۰ اردیبهشت‌ماه از مسجدسلیمان به سمت تهران حرکت می‌کند و پس از بازی نیز باز خواهد گشت.

تا پایان هفته بیشت و هشتم لیگ برتر فوتبال، تیم نفت مسجدسلیمان ۲۱ امتیاز کسب کرده است و در رده چهاردهم جدول لیگ برتر فوتبال کشور و بالاتر از تیم سپیدرود رشت جای گرفته است.

انهای پیام/ن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *