دستگیری سارق حرفه‌ای سیم و کابل‌های مخابراتی بعد از ۱۰ سرقت در مراغه

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مراغه، به نقل از معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی مراغه، سرهنگ رضا اصلاانی فر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران از دستگیری سارق حرفه‌ای سیم و کابل‌های مخابراتی با رصد اطلاعاتی پلیسی در این شهرستان خبرداد.

وی افزود: درپی وقوع چندین سرقت سیم و کابل درمناطق مختلف شهرستان موضوع شناسایی و دستگیری سارقان در دستورکاری پلیس قرارگرفت.

اصلانی فر در ادامه با اشاره به تلاش ماموران برای دستگیری این سارق اظهارداشت: ماموران پاسگاه خداجو این شهرستان با تلاش شبانه روزی و رصدهای اطلاعاتی و پلیسی موفق شدند سارق سیم و کابل‌های این شرستان را در زمان سرقت شناسایی و دستگیرکنند.

وی ادامه داد: پلیس در یک عملیات غافلگیرکننده سارق مورد نظر را در زمان سرقت و بریدن سیم کابل دستگیر و از خودروفرد سارق تعدادی کابل مخابراتی سرقت شده کشف شده است.

فرمانده انتظامی مراغه با اشاره به تکمیل پرونده سارق توسط پلیس در این شهرستان گفت: بادستگیری این سارق حرفه‌ای خودرو وی نیز که حامل مقادیرزیادی کابل مسروقه بود برای تکمیل پرونده تحویل دستگاه قضائی شهرستان شد.

اصلانی فرتصریح کرد: این متهم پس از دستگیری در بازجویی‌های به عمل آمده به ارتکاب ۱۰ فقره سرقت سیم و کابل درمناطق مختلف با همدستی یک دیگر اعتراف کردند.

اصلانی فرخاطرنشان کرد: سارق و همدست وی هم اکنون تحت تعقیبب پلیس بوده و به زودی درجنگال قانون گرفتارخواهند شد و تلاش برای دستگیری دیگر سارقان حرفه‌ای در این خصوص ادامه دارد.

کشف ۱۰ تن آرد قاچاق توسط پلیس مبارزه با کالای قاچاق در مراغه

رضااصلانی فر در ادامه با اشاره به کشف ۱۰ تن آرد قاچاق در این شهرستان با تلاش ماموران پلیس مبارزه با کالای قاچاق اظهارکرد: ماموران پلیس مبارزه با کالای قاچاق درحین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه کامیون باری مشکوک شده و در بازرسی از آن ۱۰ تن آرد قاچاق بارگیری شده فاقد هرگونه مدارک را کشف و توقیف کردند.

وی تصریح کرد: براساس برآوردکارشناسان ارزش تقریبی محموله کشف شده برای تککمیل پرونده تحویل دستگاه قضایی شهرستان شده است.

وی با تاکید برتلاش پلیس برای مبارزه با کالای قاچاق درشهرستان اظهارکرد: مبارزه با کالای قاچاق یکی از مهم‌ترین اولویت‌های پلیس در این شهرستان بوده و در این راستا اقدامات لازم در حال انجام است و از مردم درخواست می‌شود با مشاهده هرگونه موارد مشکوک مراتب را از طریق سامانه تلفنی و پیامکی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام/ش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *