شکایات دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر در کارگروه تخصصی فضای مجازی بررسی می‌شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، عبدالکریم گراوند ظهر امروز در نشست نخستین کارگروه تخصصی کاهش موانع کسب و کار فضای مجازی استان بوشهر با تبریک سالروز تاسیس شوراهای اسلامی به فرمان امام راحل، با بیان اینکه فعالیت در عرصه فضای مجازی روزافزون است اظهار داشت: با توجه به افزایش فعالیت در فضای اینترنتی اختلافاتی هم ایجاد می‌شود که صیانت از ارزش‌های اسلامی و انقلابی در این عرصه مورد توجه قرار دارد.

وی، از افزایش کسب و کار در فضای مجازی خبر داد و بیان کرد: با تشکیل کارگروه تخصصی کاهش موانع کسب و کار فضای مجازی، دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر باید مشکلات، شکایات و اختلافات خود را در این کارگروه مطرح و رفع کنند.

استاندار بوشهر با تاکید بر خودداری از ارائه شکایات دستگاه‌های اجرایی در حوزه فضای مجازی به دستگاه قضا گفت: باید شکایات دستگاه‌ها در کارگروه تخصصی یاد شده بررسی و اختلافات بررسی و برطرف شود.

گراوند با بیان اینکه دستگاه‌های اجرایی باید زمینه تسریع کسب و کار در فضای مجازی را برای متقاضیان فراهم کنند خاطر نشان کرد: حوزه فضای مجازی در رونق کسب و کار و اشتغال می‌تواند اثرگذار باشد بگونه‌ای که در حوزه گردشگری توریست‌هایی از اروپا به روستای فقیه حسنان  دشتی دعوت شدند.

وی، با اشاره به اینکه شرکت‌های دانش بنیان مورد حمایت ویژه قرار دارد افزود: این شرکت‌ها اگر با مشکلات و یا موانعی مواجه شدند باید بر اساس نگاه عالمانه از ضایع شدن حقوق آنان جلوگیری شود.

استاندار بوشهر، کمک و حمایت از شرکت‌های دانش بنیان را زمینه توسعه و پیشرفت دانست و تاکید کرد: باید از ظرفیت شرکت‌های دانش بنیان و کسب و کار فضای مجازی در راستای فعالیت بخش قانونی بیشتر استفاده شود.

گراوند با تاکید بر ارائه شکایات دستگاه‌ها در کارگروه تخصصی کاهش موانع کسب و کار اینترنتی گفت: هر کدام از دستگاه‌های دولتی که قصد شکایت از متصدیان کسب و کار و کارآفرینان کسب و کارهای مجازی دارند باید موضوع را در قالب درخواست شکایت برای طرح و بررسی در کارگروه اعلام کند.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *