مولوی حسین‌بر: سپاه فرصتی برای نفوذ بیگانگان به خاک ایران اسلامی باقی نگذاشته است

مولوی یعقوب حسین بر در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خاش اظهار داشت: آمریکا از ابتدای انقلاب نسبت به این ملت و آرمان‌های انقلاب به ویژه نهادهایی مانند سپاه که توسط امام خمینی(ره) تعریف شد دشمنی شدیدی نشان داده است.

 رابطه نهاد نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت شهرستان خاش  ادامه داد: سپاه اولین ارگانی بود که رهبر کبیر انقلاب اسلامی دستور تاسیس آن را برای حفظ و بقای نظام داد و در این مدت سپاه نیز خود را در سخت ترین شرایطی که برای کشور به وجود آمده به اثبات رسانده است؛ در حال حاضر نیز سپاه در حفظ و حراست آرمان‌های انقلاب اسلامی و مرزهای کشور به دشمن نشان داده که فرصتی برای نفوذ بیگانگان به خاک جمهوری اسلامی ایران باقی نگذاشته است.

وی با بیان اینکه تحمل حضور سپاه در عرصه‌های مختلف امنیتی، اقتصادی و توسعه‌ای کشور که برگرفته از آرمان‌های مقدس انقلاب است برای آمریکا بسیار دشوار است، عنوان کرد: آمریکا هر چند وقت یک بار به شیوه‌های مختلف کینه، بغض و حسادتی که نسبت به انقلاب اسلامی ایران دارد زا بروز می‌دهد.

مولوی حسین بر خاطرنشان کرد: آمریکا اکنون بعد از گذشت ۴۰ سال از پیروزی انقلاب اسلامی ایران و مشاهده عظمت روزافزون سپاه تلاش دارد با چنین اقدامات احمقانه‌ای چهره سپاه را مخدوش کند اما بی‌شک راه به جایی نمی‌برد. این دولت ظالم در حالی سپاه را جزو گروه‌های تروریستی اعلام کرده که در حقیقت خود در همه جای دنیا تحت عنوان امنیت بدترین عملیات تروریستی را انجام می‌دهد که نمونه‌های آن را در سوریه و عراق و کشورهای مختلف شاهد بوده‌ایم.

این عالم اهل سنت با بیان اینکه آمریکا با قرار دادن سپاه در فهرست گروه‌های تروریستی بر خود آسیب وارد کرده، افزود: همه دنیا می‌دانند که سپاه یک نیروی برگرفته از آرمان‌های انقلاب اسلامی است و توانسته از آرمان‌های انقلاب حفاظت و حراست کند و همواره با مردم و در کنار مردم فعالیت کرده است.

انتهای پیام/ ع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *