کریمی: هنوز برای المپیک ۲۰۲۰ تصمیمی نگرفته‌ام/ فقط وعده وعید شنیده‌ایم

علیرضا کریمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد حضورش در اردوی تیم ملی کشتی اظهار داشت: از اولین اردوی تیم ملی بعد از مسابقات جهانی بوداپست در تمرینات حضور داشتم و این هفتمین اردویی است که پشت سر گذاشتیم. بعد از جهانی دو کشتی در فینال لیگ برتر و لیگ جهانی گرفتم و خوشبختانه وضعیت خوبی دارم.

وی در مورد اینکه چه تصمیمی در خصوص وزنش در مسابقات جهانی دارد، تاکید کرد: در جهانی وزن بدنم ٨٩ کیلوگرم بود اما حالا به ٩٢ کیلوگرم رسیده و مشکلی از این نظر ندارم. برای جهانی امسال در همان ٩٢ کیلوگرم کشتی خواهم گرفت اما اینکه در المپیک ۲۰۲۰ چه شرایطی خواهم داشت هنوز مشخص نیست و تصمیم قطعی نگرفته‌ام.

کریمی ادامه داد: تمام هدفم حضور در المپیک ۲۰۲۰ توکیو است اما هنوز نمی‌دانم در ٨٦ کیلو کشتی خواهم گرفت یا در ٩٧ کیلوگرم، باید دید در آینده چه اتفاقی رخ خواهد داد.

نفر سوم جهان در سال ۲۰۱۸ در پاسخ به این سوال پس از گذشت ٦ ماه از مسابقات جهانی پاداشی بابت مدالش گرفته است؟ گفت: مدال جهانی که هیچ، پاداشی بابت مدال طلای بازی‌های آسیایی را هم نگرفته‌ایم. فقط یکسری وعده وعید شنیدیم. وضعیت کشتی همیشه همین است، هر اتفاقی هم بیفتد باز هم خیلی توجهی به این رشته نمی‌شود.

کریمی در مورد حضور فعال کشتی‌گیران در مناطق سیل‌زده و کمک به مردم خاطرنشان کرد: اتفاق خیلی بدی بود که در ابتدای سال رخ داد و همه مردم ایران درگیر ماجرای سیل شدند. بچه‌های کشتی گیر و آقا رسول (خادم) مثل همیشه و مانند سایر مردم سعی کردند در کمک رسانی حضور داشته باشند که از همه آنها تشکر می‌کنم و امیدوارم هر چه زودتر شرایط مساعد شود.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *