رئیس سازمان پزشکی قانونی در کرمان: سالانه سه میلیون پرونده در سراسر کشور پاسخ می‌دهیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، احمد شجاعی صبح امروز در آئین افتتاح مجتمع قضایی شهید باهنر و ساختمان اداره کل پزشکی قانونی استان کرمان که با حضور حجت‌الاسلام محمدجعفر منتظری دادستان کل کشور برگزار شد اظهار داشت: احداث پروژه ساختمان اداره کل پزشکی قانونی استان کرمان کمتر از پنج سال طول کشید و حدود ۱۳ میلیارد تومان برای ساخت این ساختمان هزینه شده است.

وی با بیان اینکه این پروژه استانی بود که با پیگیری به پروژه ملی تبدیل شد و توانستیم اعتبار خوبی برای ساخت و تکمیل این پروژه بگیریم و ساختمان در این برهه از زمان به بهره‌برداری برسد عنوان کرد: در اجرای پروژه‌ها در کشور گیر اداری داریم.

رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور با اشاره به اینکه هر پروژه‌ای که دست مسکن و شهرسازی قرار می‌گیرد با پنج برابر هزینه تمام می‌شود گفت: باید برای این مسئله یک چاره‌اندیشی شود چرا که طولانی شدن مدت ساخت به هزینه پروژه اضافه می‌کند و هزینه‌بر است.

وی با بیان اینکه به هر حال ساختمان آماده شده و جای قدردانی دارد و از همکاران خود انتظار داریم که کار مردم را با کیفیت انجام داده و خدمت‌رسانی به مردم را افزایش دهند افزود: کرمان مرکزیت جنوب‌شرق کشور است و باید به سایر استان‌ها نیز خدمت‌رسانی کند.

شجاعی با اشاره به اینکه آزمایشات ژنتیک هزینه بر است اما مکان آن را در ساختمان جدید پزشکی قانونی استان کرمان دیده‌ایم بیان کرد: در سال حدود سه میلیون پرونده در پزشکی قانونی در سراسر کشور پاسخ داده می‌شود.

وی با بیان اینکه ساختمان پزشکی قانونی ایران جزو برترین‌های دنیا است گفت: در پزشکی قانونی کشور با استفاده از علم روز به خوبی توانسته‌ایم عمل کنیم.

انتهای پیام/ن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *