استاندار خراسان شمالی: عدم سکونت مدیر در محل خدمتش را برنمی‌تابیم‌

محمدعلی شجاعی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بجنورد اظهار داشت: وضعیت سرپرستی فرمانداری فاروج تا پایان سال جاری تعیین تکلیف می‌شود.

وی با بیان اینکه مردم شهرستان‌های استان انتظار دارند که همواره مدیران شهرستانی را کنار خود ببینند٬ افزود: به هیچ عنوان برنمی‌تابیم که مدیری در شهرستان محل خدمت ماندگاری و یا سکونت نداشته باشد لذا در آینده نه‌چندان دور دغدغه مردم را در این خصوص رفع می‌کنیم چراکه معتقد هستیم یا مدیر نباید به شهرستانی برود و یا اگر می‌رود باید در همان محل خدمت سکونت داشته باشد.

استاندار خراسان‌شمالی در پاسخ به سؤالی مبنی بر دلایل عدم گازکشی به روستاهای قاضی‌سفلی، کی‌کی، گودالی‌سلاخ، برج ذوالفقار، چهل‌دختران، هاور، ارناوه، پست‌دره، منصور‌آباد، اسلام‌آباد و گلمن‌دره خراسان‌شمالی گفت: مشکلات فنی و هزینه دو عامل مهم در عدم گازکشی به این ۱۱ روستا به‌شمار می‌رود که در آینده نه‌چندان دور مشکل گازکشی به این روستاها حل خواهد شد و مردم این ۱۱ روستا از نعمت گاز برخوردار می‌شوند.

نماینده عالی دولت در استان با بیان اینکه برخی از این ۱۱ روستا در طرح هادی روستایی دیده نشده‌اند٬ ادامه داد: تغییر و بازنگری طرح هادی روستایی به‌نحوی که این روستاها در طرح لحاظ شوند در دستور کار است.

شجاعی در پایان با ابراز اینکه “قرار نیست به‌علت گرانی و افزایش هزینه‌ها حتی یک نفر را از نعمت گاز محروم کنیم” اضافه کرد: اکنون دولت برای هر انشعاب گاز ۱۲ میلیون تومان را در نظر گرفته اما برخی از این روستاها طول بسیار بلندتری دارند که نیاز به برآورد هزینه‌ای در این زمینه داریم تا فردی در این ۱۱ روستا به‌علت گرانی از نعمت گاز محروم نشود.

انتهای پیام/ش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *