اهواز| نمایشگاه‌های بصیرتی به مناسبت یوم الله ۹ دی در مدارس خوزستان برپا می‌شود

مهدی رفیعی دهکردی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در اهواز اظهار داشت: ۹ دی روز ملی و متعلق به همه آحاد مردم است و نگاه آموزش و پرورش به این مناسبت انقلابی باید نگاهی وحدت آفرین و بصیرت‌بخش است.

وی افزود: آموزش و پرورش حضور در مناسبت‌های ملی و انقلابی را یک تکلیف برای خود می‌داند و معتقد است علاوه بر بُعد انقلابی، نقش تربیتی و آموزشی در دانش‌آموزان دارد و دانش آموزان قانون‌مداری، تاریخ و جامعه شناسی کسب می‌کنند.

معاون پرورشی، فرهنگی آموزش و پرورش خوزستان گفت: برای برگزاری باشکوه مراسم ۹دی علاوه بر جلسات برگزار شده، به تمامی ناحیه‌های آموزش و پرورش خوزستان به شکل رسمی ابلاغ شده که منسجم در این مناسبت ملی حضور داشته باشند.

وی اظهار داشت: برای پاسداشت این روز در مدارس برنامه‌های مختلفی تدارک دیده شده است. یکی از این برنامه‌ها، برگزاری نمایشگاه‌های اقلام فرهنگی برای بزرگداشت روز بصیرت در مدارس خوزستان است.

رفیعی خاطر‌نشان کرد: تلاش‌ها و برنامه‌ریزی‌ها برای حضور پرشور و حداکثری مجموعه آموزشی تدارک دیده شده و با وجود اینکه فصل امتحانات است تلاش می‌کنیم دانش آموزان در این مراسم حضور حداکثری داشته باشند.

وی ادامه داد: تهمیدات لازم برای رفاه و جابه‌جایی دانش آموزان جهت حضور در مراسم هماهنگی شده و از خانواده‌ها درخواست داریم در این مراسم در کنار فرزندان خود باشند و زمینه بلوغ اجتماعی دانش آموزان را فراهم کنند.

انتهای پیام/ ز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *