لرستان| آمریکا در ۴۰ سال اخیر همواره از انقلاب اسلامی شکست خورده است

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم آباد،سردار مرتضی کشکولی عصر امروز در همایش تجلیل از خادمین اربعین حسینی استان لرستان که در سالن همایش جهاد کشاورزی برگزار شد با بیان اینکه اربعین حسینی از دستاوردهای انقلاب اسلامی است اظهار داشت: پیاده‌روی اربعین در گذشته بوده ولی به این صورت و با این جمعیت از دستاوردهای انقلاب اسلامی است و به این جلوه‌های اسلامی و انقلابی نیاز داریم و باید از این فرصت برای تقویت انقلاب اسلامی استفاده کنیم.

وی افزود: با توجه به اینکه در چهلمین سال انقلاب هستیم و دشمنان با وهم و خیال باطل فکر کردند می‌توانند با پاره کردن برجام ختم انقلاب اسلامی را ببیند که اقدامی بسیار ناشیانه بود وچون هیچ ظرفیتی در دنیا نداشتند به سراغ منافقان رفتند که از طریق آنها و فعال کردن رسانه‌ها و نفوذ بتوانند کاری کنند که شکست خوردند. باید توجه داشت نفوذ در همه جا است و خطرناکترین نفوذ، نفوذ کارشناسان است که با نظریه‌پردازی منحرف اجازه ندهند کارها به سامان برسد که متاسفانه کشور به این آفت و آسیب مبتلا شده است.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان بیان کرد: برای جلوگیری از آسیب‌ها و آفت‌های دشمنان باید با اسلامی کردن دولت مسیر را برای نفوذی‌ها و دشمنان مسدود کنیم. دشمنان به جنگ اقتصادی و روانی بسیار سنگین  و رسانه‌ای روی آوردند و با دلار به عنوان آخرین سلاح به جنگ با ایران آمدند در همین راستا سال ۹۷ سال سرنوشت انقلاب اسلامی است.

کشکولی تصریح کرد: به لطف الهی در ۴۰ سال انقلاب اسلامی با رهبری‌های امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری و حضور چشمگیر ملت مجاهد و سلحشور موفق شده‌ایم آمریکا را در همه صحنه‌ها شکست دهیم و یک شکست در پرونده ملت ایران و یک پیروزی در پرونده آمریکا نیست.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) ضمن تقدیر از خادمین اربعین خاطرنشان کرد: باید بتوانیم با رفتار و هنر و برگزاری جلسات اندیشه‌ورز روحیه انقلابی، استکبارستیزی، پایداری و مقاومت را به زائران تزریق کنیم که سهم زیادی از ۲۰ میلیون زائر را برای انقلاب اسلامی برداریم و همچنین رقابت‌ها را بیشتر در خدمت به زائران تبدیل کنیم نه رقابت‌های مادی بین هیئت‌ها و شهرها  که دچار آفت‌ها نشویم.

وی با اشاره به اهمیت تنوع‌رسانی در خدمت اظهار داشت: جهت تنوع در خدمت‌رسانی باید  متخصصین و اقشار را پای کار بیاوریم و خدمات تنها  استراحت و پذیرایی نباشد و همچنین باید تلاش کنیم مردم را پای کار بیاوریم و وابستگی را به دولت و سپاه کم کنیم.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) عنوان کرد: در مراسم اربعین آن چه در عراق می‌بینیم که همه دنیا را متحیر کرده و جوهره همه موکب‌ها اخلاص است و اخلاص در آنجا جلوه‌گر بوده و سبب جذب می‌شود.

وی بیان کرد:‌ اگر در خدمت‌رسانی به زائران اربعین اخلاص نداشته باشیم ضرر می‌کنیم در همین راستا دستگاه، هیئت و شخص را نباید ببینیم چرا که لغزنده است و چنانچه در کارمان خلوص باشد نفوذ و اثرگذاری دارد و اگر تنها ژست خلوص را داشته باشیم کارهایمان نفوذ در قلب مردم و اثر بخشی ندارد.

انتهای پیام/ح

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *