پژمان منتظری: باید می‌بردیم و مدعی می‌شدیم، اما ترمز استقلال را کشیدند/ نمی‌دانم چرا چند سال است این اتفاقات می‌افتد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم ، پژمان منتظری درباره تساوی بدون گل تیم فوتبال استقلال مقابل پدیده خراسان اظهار داشت: به نظرم نمی‌توانیم درباره این بازی صحبت کنیم، اما نقش داور بازی از همه پُررنگ‌تر بود. متأسفانه استقلال در این چند هفته از داوری ضرر کرده است و نمی‌توانیم صحبت خاصی را مطرح کنیم. فرق استقلال و سایر تیم‌های بالای جدولی این است که حق تیم‌مان را نمی‌دهند.

وی ادامه داد: زمانی که تیم‌های دیگر گیر می‌کنند و روز بدی دارند، به آنها کمک می‌شود. کاری به سهوی یا عمدی بودن این اشتباهات ندارم، اما نمی‌دانم چرا در این چند هفته و شاید این سه چهار سال این اتفاقات می‌افتد. چرا یک بار استقلال از داوری‌ها سودی نمی‌بَرَد؟ ما باید در این مسابقه پیروز و مدعی قهرمانی می‌شدیم، اما ترمز استقلال را کشیدند. امیدوارم اینقدر قوی باشیم که در چند جبهه بجنگیم، نه فقط در داخل زمین.

 

مدافع تیم فوتبال استقلال در مورد اینکه آیا معتقد است داوری‌ها به سمت یک تیم است یا خیر، تصریح کرد: نمی‌دانم چرا جایی که باید به حق‌مان برسیم، نمی‌رسیم و اختلاف استقلال با سایر تیم‌های بالای جدول در این است. این تماشاگران گناه دارند. چند بار باید این اتفاقات بیفتد؟ ما کمک اضافه‌ای نمی‌خواهیم، فقط می‌خواهیم حق استقلال را بدهند. حالا آقایان مصاحبه می‌کنند که در یک صحنه، بازیکن استقلال باید از زمین اخراج می‌شد یا یک پنالتی برای پدیده باید گرفته می‌شد. بس کنید دیگر! استقلال یک گل سالم زد، اما حقش را خوردند.

منتظری در مورد اینکه کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال با مصاحبه‌های بازیکنان و مربیان علیه داوری برخورد می‌کند، گفت: ما حرف بدی نزدیم. گل سالمی زدیم و همه آن را دیدند. حالا می‌خواهند محروم کنند، همه اعضای تیم را محروم کنند.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *