قم|همایش "الحاد معاصر" در جامعه آل البیت العالمیه برگزار می شود

محمدرضا هفت تنانیان در گفت و گو با خبرنگار تسنیم در قم، با اشاره به برگزاری همایش الحاد معاصر اظهار داشت: مقالات دریافت شده به دبیرخانه این همایش در راستای تبین اهداف و نظریات مختلف الحادی است.

وی بیان کرد: فراخوان مقالات از سال گذشته با محورهای ماهیت الحاد، علل و انگیزه‌های الحادی، نظریات علمی الحاد و راههای مواجهه پیش بینی شد که از بین مقالات دریافتی ۵نفر حائز رتبه نخست شدند که در این همایش از آن‌ها تجلیل خواهد شد.

دبیر اجرای همایش الحاد معاصر گفت: مؤسسات مختلفی همچون مرکز پژوهش‌های استراتژی عراق، موسسه الدلیل وابسته به عتبه امام حسین (ع) در قم، موسسه آکادمی حکمت عقلی به عنوان مؤسسات همکار در این همایش فعالیت‌های خوبی داشتند که میهمانانی از کشور عراق حضور خواهند داشت.

هفت تنانیان افزود: تعامل با اندیشمندان در این حوزه و تجلیل از نویسندگان ازاهداف برگزاری این همایش است و قرار است در آینده کتاب‌های خوبی در این زمینه به چاپ برسد.

وی خاطرنشان کرد: همایش الحاد المعاصر با سخنرانی آیت الله غلامرضا فیاضی استاد حوزه علمیه  وحجت الاسلام و المسلمین احمد مبلغی عضو مجلس خبرگان رهبری روز فردا ازساعت ۹ صبح در سالن جلسات آیت الله فضلی (ره) ساختمان آل البیت برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *