محسن بنگر: مشکلات مالی برطرف نشود موقعیت پارس جنوبی به‌ خطر می‌افتد/ صبر و تحمل بازیکنان هم اندازه دارد

محسن بنگر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم با اشاره به آخرین بازی تیمش برابر تراکتورسازی که با اولین شکست خانگی پارس جنوبی در این فصل همراه شد، گفت: ما بازی بسیار خوبی انجام دادیم و چند موقعیت خوب هم داشتیم. همه می‌دانند که تراکتورسازی چه تفاوت‌هایی با تیم ما دارد و ما چه مشکلاتی داریم، ولی با این حال نمایش قابل قبولی داشتیم و به هیچ عنوان مستحق باخت نبودیم. حیف شد که از این بازی امتیاز نگرفتیم، ولی تلاش می‌کنیم تا در بازی‌های بعدی این باخت را جبران کنیم.

وی با اشاره به مشکلات مالی پارس جنوبی که نارضایتی بازیکنان این تیم را به همراه داشته است، تأکید کرد: به‌هرحال صبر و تحمل بازیکنان هم اندازه دارد. ما همیشه بدون حاشیه کارمان را انجام می‌دهیم، ولی توقع داریم که مشکلات هم برطرف شود. خیلی از هواداران فوتبال در جم چشم به نتایج تیم ما دارند و ما هم دوست داریم که همیشه آنها را خوشحال کنیم. متأسفانه الان شرایط خوب نیست و ما از مسئولان می‌خواهیم که توجه ویژه‌ای به پارس جنوبی داشته باشند.

 

مدافع میانی تیم فوتبال پارس جنوبی جم همچنین خاطرنشان کرد: تا الان خوب نتیجه گرفتیم، این در حالی است که از لحاظ هزینه و مسائل مالی قابل قیاس با ۹۰ درصد تیم‌های لیگ برتر نیستیم. اگر مشکلات مالی حل نشود، موقعیت پارس جنوبی به‌ خطر می‌افتد. فقط امیدوارم که مسئولان به فکر تیم پارس جنوبی باشند. حیف است که این موقعیت خوب را به دلیل مشکلات مالی از دست بدهیم. ما جزو بالانشین‌ها هستیم و می‌توانیم امسال بهترین نتایج را بگیریم.

بنگر که بعد از حضور در تیم پارس جنوبی عملکرد خوبی داشت، در این خصوص تصریح کرد: همیشه به تمرین اهمیت می‌دهم و دوست دارم بیشترین کمک را به تیمم کنم. خدا را شکر که شرایط خوبی دارم و امیدوارم که در بازی‌های بعدی عملکرد بهتری داشته باشم.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *