تهران| طرح ممیزی املاک در شهرستان قرچک آغاز شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قرچک، محسن خرمی شریف صبح امروز با اعلام این خبر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: شهرداری قرچک در جهت برنامه‌ریزی‌ها در حوزه‌های مختلف مدیریت شهری نیازمند داشتن اطلاعات کامل، جامع و به روز است که با اجرای این طرح کاستی‌ها جبران می‌شود.

وی با بیان اینکه یکی از راه‌های شناسایی املاک و کاربری‌ موجود در سطح شهر برای ایجاد بانک اطلاعاتی منظم و منسجم اجرای طرح ممیزی املاک است افزود: همکاری شهروندان در این زمینه سبب نگهداری سوابق املاک، ایجاد بستر مناسب در راستای تسریع در امورات شهری، دستیابی آسان به اطلاعات عوارض نوسازی، گزارش‌گیری سریع و دقیق از مشخصات املاک با کاربرهای مختلف، تهیه نمودارهای آماری و ایجاد درآمد پایدار می‌شود.

شهردار قرچک ادامه داد: مدارک موردنیاز جهت ثبت اطلاعات ملکی که توسط مالک در اختیار مأموران شهرداری قرار می‌گیرد شامل  سند مالکیت یا هر مدرک دیگر مانند بنچاق یا صلح حقوقی، قولنامه، زمین شهری، برگ واگذاری و وقف نامه، پروانه پایان کار ساختمان، قبوض آب، برق، تلفن و گاز و آخرین فیش یا مفاصا حساب نوسازی، تصویر شناسنامه و کارت ملی مالک یا مالکان است.

خرمی شریف در پایان خاطرنشان کرد: از شهروندان در خواست می‌شود با مأموران طرح ممیزی شهرداری که با ارائه کارت شناسایی معتبر به منازل و مغازه‌های سطح شهر مراجعه می‌کنند همکاری لازم را داشته باشند.

انتهای پیام/ح

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *