آیت‌الله بطحایی: مردم از کم‌کاری مسئولان عصبانی هستند/ آمریکا نمی‌تواند برای ملت‌ ما گردن‌کلفتی کند

آیت‌الله سیدهاشم بطحایی، عضو مجلس خبرگان رهبری در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری تسنیم، با اشاره به اعمال تحریم‌های جدید آمریکا،گفت: در داخل انصافا کشور ایران یک کشور قدرتمند، اقتصادی و شامل انواع منابع درآمدی است که نفت، گاز و پتروشیمی از منابع این درآمدها است. همچنین ایران در منطقه، کشوری منحصر به فرد و چهار فصل است که از هر فصلی می‌تواند درآمدزایی داشته باشد.

وی با اشاره به افزایش نرخ تورم در ماه‌های اخیر، گفت: آقای روحانی که دم از کنترل تورم می‌زند امروز تورم با سرعت طوفان درحال پیشروی است و قیمت اقلام غذایی به شدت افزایش یافته است. سوال این جاست که با توجه به اینکه درآمد در زمینه‌های زیادی وجود دارد چرا تورم کنترل نمی‌شود.

آیت‌الله بطحایی با اشاره به نارضایتی مردم از شرایط موجود، اظهار داشت: توقع ملت از مسئولان به مراتب بیشتر است. مردم از کم‌کاری مسئولان بیشتر از رژیم آمریکا می‌ترسند و عصبانیت ملت از کم کاری‌ها است وگرنه آمریکا نمی‌تواند برای ملت‌ ما گردن کلفتی کند چرا که آنها یک بار در جنگ تحمیلی خار شدند.

نماینده تهران در مجلس خبرگان رهبری در ادامه تصریح کرد: من از مسئولان کشور خواهش می‌کنم اگر نمی‌توانید، مسئولیت قبول نکنید چراکه باید در قیامت پاسخگو باشید. وظیفه دولت و اقتصاددانان این است که دست از بی تفاوتی سهل‌انگاری و پشت میز نشستن بردارند و به داد مردم برسند که اگر خدایی ناکرده این انقلاب آسیب ببیند به خاطر مسئولان امروز این نظام خواهد بود.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *