ایلام| مامورین پلیس با اقتدار خدمتگذار مهربان زائران اربعین حسینی(ع) هستند

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ایلام، سرهنگ مهرداد علی محمدی عصر امروز در جمع خبرنگاران با بیان امنیت مطلوب و فراهم شدن شرایط مناسب برای زائران اربعین حسینی امسال در ایلام اظهار داشت:  مامورین پلیس با اقتدار خدمتگذار مهربان زائران اربعین حسینی(ع)  هستند.

رئیس پلیس پیشگیری انتظامی استان ایلام گفت: پلیس در ایام اربعین به صورت شبانه روز تمام تلاش خود را به کار برده است تا امنیت در خورشان زائران را فراهم و این امکان را به وجود آورد تا زائران با فراغت کامل فقط به انجام فرائض این مراسم پرداخته و دغدغه‌ای در حوزه ترافیک، امنیت و خدمات نداشته باشند.

وی استقرار قرارگاه امام علی(ع) و قرارگاه ابوذر پلیس پیشگیری در مرز مهران را از جمله اقدامات پلیس پیشگیری در جهت هماهنگی امور عملیاتی و انتظامی برای زائران اربعین دانست و خاطر نشان کرد: استفاده از نیروهای کمکی اعزامی از استان‌های معین کشور ایمنی محورها و توقف‌گاه‌های زائران اربعین حسینی(ع) را دوچندان کرده است.

علی محمدی استفاده از لایه‌های متعدد امنیتی انتظامی  و کنترل لایه به لایه جمعیت را توسط پلیس به صرف ایمنی و سلامت زائران دانست و گفت: محور‌های استان ایلام برای آرامش و آسایش زائران اربعین حسینی(ع) با استقرار پلیس امن گردیده است.

حفظ ایمنی و امنیت خودروهای زائران که اقدام به پارک در مهران می‌کنند مورد تاکید رئیس پلیس پیشگیری ایلام بوده که در این ارتباط افزود: برای پلیس پیشگیری  حفط و نگهداری و محل ایمن پارک خودرهای زائران از اهمیت بالایی برخوردار است که در این راستا پارکینگ اربعین با ۲۰۰ هکتار وسعت و گنجایش ۸۰ هزار خودرو آماده برای این ماموریت است.

انتهای پیام/ن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *