خطیب‌جمعه سنندج: تحریم‌ها نمی‌تواند ضربه‌ای به نظام وارد کند/ قوای سه‌گانه برای حل مشکلات معیشتی گام بردارند

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سنندج، ماموستا معروف خالدی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه‌‌ این شهر ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه نمازگزاران و دعای خیر و طلب شفای عاجل برای همه مریضان اظهار داشت: امیدوارم خداوند متعال مشکلات همه مردم را برطرف کند.

وی با اشاره به آیات قرآن در مورد لزوم احترام و نیکی به والدین، خطاب به جوانان گفت: پدران و مادران بالاترین گنج روی سرزمین هستند و باید همیشه قدردان زحمات آنان باشیم.

امام جمعه موقت سنندج با بیان اینکه بهشت زیر پای مادران است، تصریح کرد: کسب رضایت الهی و بهشت رفتن در گرو رضایت والدین است، بنابراین امیدوارم خداوند متعال به همه ما توفیق بدهد تا زمانیکه در این دنیا هستیم دل پدران و مادران خود را نشکنیم و احترام آنها را بگیریم.

وی ادامه داد: امیدوارم همه جوانان به فرموده‌های خداوند متعال، حضرت رسول‌اکرم(ص) و قرآن توجه و عمل کنند تا بلکه عاقبت به‌خیر شویم و برای آخرت خود، توشه خوب و کافی جمع‌آوری کنیم.

ماموستا خالدی در بخشی دیگر از خطبه‌های خود با بیان اینکه دشمنان باهدف “دلسردکردن مردم و ایجاد شکاف بین مردم و نظام” جنگ اقتصادی و روانی راه انداخته‌اند، افزود: با عزم راسخ مردم و مسئولان و تدابیر حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی، تحریم‌های اقتصادی دشمن را پشت سر می‌گذاریم.

وی با بیان اینکه با تکیه بر توانایی و قدرت نظامی، علمی، اقتصادی و هسته‌ای کشور و حفظ اتحاد و یکدلی تحریم‌ها را پشت سر می‌گذاریم، خاطرنشان کرد: مشکلات اقتصادی در کشور، نمی‌تواند به عظمت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ضربه‌ای وارد کند و یقیناً این شرایط سخت نیز می‌گذرد.

امام جمعه موقت سنندج با اشاره به منویات مقام معظم رهبری تاکید کرد: باید سه قوه وضعیت معیشتی مردم را در نظر بگیرند و در راستای برطرف‌شدن مشکلات گام بردارند.

انتهای پیام/ ز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *