اصفهان| دولت مواضع انقلابی خود را با عمل توأمان کند

به گزارش خبرگزاری تسنیماز اصفهان، حجت‌الاسلام‌والمسلمین علیرضا باطنی پیش از ظهر امروز در نشست با اعضای مجمع اصولگرایان اصفهان با اشاره به شرایط حساس کنونی کشور و جامعه بین‌الملل اظهار داشت: همه تلاش دشمن در این زمان صرف ناکارآمد نشان دادن نظام دینی جمهوری اسلامی است.

وی با بیان اینکه سیاه نمایی محض در مورد انقلاب اسلامی راهبرد دشمن است، گفت: هدف‌گذاری دشمنان امروز ضربه زدن به اصل ولایت‌فقیه است.

دبیر مجمع اصولگرایان اصفهان با اشاره به مواضع اخیر دولت، خاطرنشان کرد: اینکه دولت رویکرد خود را در گفتار به سمت توجه به سرپنجه تدبیر داخلی و تکیه به نیروی جوان تحصیل‌کرده دلداده به انقلاب و نظام کرده اتفاق خوبی است.

وی با بیان اینکه امیدواریم دولت گفتار خود را توأم با عمل انجام دهد، گفت: تلاش دشمن گردافشانی یأس و ناامیدی در جامعه در مقیاسی وسیع است؛ مقام معظم رهبری مدام در حال تزریق روحیه امید در جامعه با اشاره به توانمندی‌های انقلاب اسلامی هستند.

حجت‌الاسلام باطنی به لزوم روشنگری اعضای سابق شورای اسلامی شهر اصفهان در مورد عملکرد خود در گذشته اشاره و تأکید کرد: دوره جدید مدیریت شهری همچنان در حال سیاه نمایی در مورد عملکرد شوراهای سابق شهری هستند که لازم است این اعضا در راستای تنویر افکار عمومی به ارائه گزارش‌های دقیق با جزئیات در مورد فعالیت‌های گذشته اقدام کنند.

انتهای پیام/ ع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *