استراتژی توسعه بازرگانی محصولات کشاورزی اردبیل تدوین می‌شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، حسین وثوقی‌ایرانی ظهر امروز در جلسه کمیته اقتصادی و بازرگانی اتاق فکر و توسعه استان اردبیل اظهار داشت: اردبیل قطب کشاورزی کشور است و به همین منظور نیاز است از تمام ظرفیت‌های آن در راستای توسعه صادرات و حوزه بازرگانی به شکل مناسب استفاده شود.

وی با اشاره با این که استراتژی توسعه بازرگانی محصولات کشاورزی اردبیل تدوین می‌شود بیان کرد: برنامه توسعه بازرگانی محصولات کشاورزی یک اقدام بسیار قابل توجه برای توسعه بخش کشاورزی است که در این زمینه نیاز است نقاط قوت و ضعف بخش کشاورزی مد نظر قرار داده شود.

دبیر اتاق بازرگانی اردبیل تصریح کرد: تمام تلاش ما بر این است که با بررسی نقاط ضعف و قوت بخش کشاورزی مشکلات این حوزه را در استا برطرف کرده و از ظرفیت‌های بخش بازرگانی برای رونق و توسعه بخش کشاورزی استفاده کنیم که در این زمینه نیازمند بهره‌گیری از نظرات کارشناسانه و تخصصی هستیم.

وثوقی‌ایرانی بیان کرد: نیاز است برنامه‌ریزی‌های لازم در بخش بازاریابی نیز به شکل ویژه و مناسب انجام شود که در این زمینه برای تدوین استراتژی‌ها بدون محدودیت ایده‌پردازی در کمیته اقتصادی و بازرگانی اتاق فکر به این مسئله پرداخته می‌شود تا در نهایت به برنامه مطلوب در این راستا دست یابیم.

وی تصریح کرد: ارائه برنامه بازرگانی با هدف توسعه بخش کشاورزی با در نظر گرفتن مشکلات مالی و کمبودهای موجود یک امر بدیهی است که در این زمینه مستلزم همکاری و مشارکت مسئولان دستگاه‌های مربوطه هستیم تا بتوانیم در بخش کشاورزی استان به جایگاه بایسته دست یابیم.

انتهای پیام/ ز‌

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *