قم| نام تیم فوتسال لیگ برتری آتلیه تغییر کرد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم، بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته در سازمان لیگ فوتسال کشور نوزدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر فوتسال از پانزدهم تیرماه شروع می‌شود.

در این دوره از مسابقات استان قم تنها یک نماینده دارد که این نماینده در فصل گذشته با نام آتلیه طهران قم به میدان رفت اما در فصل جدید تغییر نام داد.

در حالی‌که چندین ماه پیش از آغاز رقابت‌های لیگ برتر مالک این تیم اعلام کرد به دلیل مشکلات مالی قادر به حضور در لیگ برتر نخواهد بود از همین رو اسپانسرهایی پا به میدان گذاشتند.

در توافقاتی که مجموعه مدیریتی باشگاه آتلیه طهران قم با حامیان مالی انجام داده‌اند مقرر شد این تیم در لیگ نوزدهم با نام سوهان محمد سیما راهی بازی‌ها شود.

به نظر می‌رسد با آمدن حامی مالی بخشی از هزینه‌های این تیم برطرف شود و کمی از نگرانی‌های هواداران کم کند اما این مستلزم رعایت برخی نکات است.

در ادوار گذشته اسپانسرهای بسیار زیادی در تمام رشته‌های ورزشی قم وارد تیم داری شده‌اند اما به دلیل حضور افراد سودجو و فرصت‌طلب و برخورد نامناسب متولیان، آن‌ها را فراری داده و هیچ‌گاه برنگشته‌اند.

امید می‌رود این ماجرا برای سوهان محمد سیما صدق نکند تا با یک مدیریت درست به حسرت هجده‌ساله قمی‌ها که قهرمانی در لیگ برتر است پایان دهد.

لازم به ذکر است نمایندگان قم در هفته نخست لیگ برتر فوتسال کشور در ساوه به مصاف شهرداری این شهر می‌رود.

انتهای پیام/ح

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *