بوشهر|خاموشی‌ها در تابستان با مدیریت مصرف برق کاهش می‌یابد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، امراله پاراد صبح امروز در نشست با کارشناسان شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر از اجرای سومین جشنوارۀ سرآمدی در این شرکت خبرداد و اظهار داشت: فلسفه برگزاری جشنواره سرآمدی تحقق آرمان و رسالت شرکت برای ایجاد همدلی و تجلیل از دستاوردهای همکاران به‌منظور ارتقاء شاخص‌ها است.

وی با تقدیر از کارکنان که با کوشش در راستای به ثمر نشستن فعالیت‌های شرکت به‌­طور شبانه‌­روزی به کار و تلاش مشغول هستند، تصریح کرد: ادامه این روند روبه‌رشد موجبات سرآمدی شرکت را فراهم می‌کند.

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان بوشهربا اشاره به تابستان پیش‌رو، بسیج همگانی را به­‌منظور اعمال مدیریت مصرف، کاهش خاموشی‌ها، افزایش بهره‌­وری و رضایت‌مندی شهروندان یادآور شد.

پاراد با بیان اینکه خاموشی‌ها در تابستان با مدیریت مصرف برق کاهش می‌یابد گفت:برای کاهش خاموشی‌ها در استان بوشهر باید مدیریت مصرف برق در دستور کار مشترکان قرار بگیرد.

وی، با تاکید بر توجه به صرفه‌جویی در مصرف برق افزود: اگر مشترکان ۱۰ درصد در مصرف برق خانگی، عمومی و اداری صرفه جویی کنند، تابستان بدون خاموشی سپری می‌شود.

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان بوشهر، پیک توزیع مصرف برق در استان بوشهر در اوج گرما در سال گذشته‌ را  ۱۶۰۸ مگاوات دانست و خاطر نشان کرد: پیک کل مصرف برق این استان در اوج گرما سال قبل در مرداد ماه ۱۹۳۰ مگاوات بود که امسال پیش بینی می‌شود افزایش ۷ درصدی داشته باشد.

در این مراسم از کارکنان نمونه، بازنشستگان، برترین‌های جشنوارۀ سرآمدی، مسابقات هفت‌­خوان مهارت‌های شغلی و مدیریت‌های برتر  شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر تجلیل شد.

انتهای پیام/ ز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *