کرمان| درمانگاه بزنجان بافت به‌زودی افتتاح می‌شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بافت، حمیدرضا رشیدی‌نژاد امروز در آئین افتتاحیه طرح‌های اقتصاد مقاومتی در دهستان گوغر شهرستان بافت با تبریک میلاد امام حسین(ع) و روز پاسدار اظهار‌داشت: سلامت یک وظیفه سنگین است که اولویت همه دولتها بوده است.

وی با اشاره به اینکه در چهار سال اخیر تحولات چشمگیری در حوزه سلامت در استان کرمان انجام شده و زیرساختهای خوبی ایجاد شده است گفت: در شهرستان بافت متعهد شدیم که به حوزه‌های تحت پوشش دانشگاه سرکشی کرده و وظیفه خود را به‌خوبی انجام بدهیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان در چند ماه اخیر و سال گذشته سه کار خیرساز بزرگ در شهرستان بافت ایجاد شده است افزود: مرکز بزرگ چشم‌پزشکی در بیمارستان بافت، درمانگاه در بزنجان و امروز هم این مرکز افتتاح می‌شود.

رشیدی‌نژاد با اشاره به اینکه درمانگاه بزنجان بافت به‌زودی افتتاح می‌شود گفت: تمام کارهای این درمانگاه به پایان رسیده و آماده بهره‌برداری است.

وی با بیان اینکه در بحث سلامت یک ارگان و سازمان به‌تنهایی نمی‌تواند کار کند و به نتیجه برسد و همه باید دست به دست هم داده و در این حوزه با همکاری و همافزایی تلاش کنیم خاطر‌نشان کرد: دسترسی به مراکز درمانی در استان را پیگیری می‌کنیم و هفته سلامت از فردا آغاز می‌شود.

انتهای پیام/ ز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *