همدردی نمایندگان سنای پاکستان با خانواده قربانیان حوادث کشمیر و افغانستان

به‌ گزارش دفتر منطقه‌ای خبرگزاری تسنیم و به نقل از اکسپرس نیوز، نمایندگان سنای پاکستان ضمن محکوم کردن جنایات هند در کشمیر اشغالی، علیه کشتار بی‌رحمانه مردم این منطقه بیانیه صادر کردند.

در این بیانیه آمده است: ظلم ارتش هند بر مردم مظلوم کشمیر اشغالی در حال افزایش است و از سوی دیگر نظامیان هندی به صورت مکرر به سمت مرزهای پاکستان شلیک می‌کنند و مردم بی‌دفاع را می‌کشند.

نمایندگان سنا پاکستان از سازمان ملل خواستند که به داستان غم انگیز کشمیر ورود کرده و مانع کشتار بی‌رحمانه مردم این منطقه توسط نظامیان هندی شود.

از سوی دیگر «مشاهد حسین» نماینده سنای پاکستان اعلام کرد: قرار است کشمیری‌ها و سیک مذهب‌های ساکن لندن هفته آینده و همزمان با حضور نخست وزیر هند در انگلیس دست به اعتراض گسترده زده و علیه سیاست‌های هند تظاهرات کنند.

گفتنی است صادق سنجرانی رئیس سنای پاکستان نیز ضمن واکنش به کشتار مردم کشمیر توسط نظامیان هندی از وزارت خارجه پاکستان خواست تا این موضوع مهم را با جدیت بیشتری در نهادهای بین المللی دنبال کند.

در پایان نمایندگان مجلس سنای پاکستان ضمن ابراز همدردی با خانواده قربانیان حوادث اخیر کشمیر و همچنین حملات تروریستی افغانستان برای ایصال ثواب به روح قربانیان دعا کرده و فاتحه خوانی کردند.

انتهای پیام/.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *