استارت حریف تیم ملی والیبال ایران برای لیگ ملت‌ها و مسابقات قهرمانی جهان

به گزارش خبرگزاری تسنیم، با نزدیک شدن لیگ ملت‌های والیبال و مسابقات قهرمانی جهان سال ۲۰۱۸، تیم ملی ایتالیا به عنوان یکی از حریفان ایران در لیگ ملت‌ها با انجام چند بازی دوستانه و تدارکاتی، خود را برای شرکت در این رقابت‌ها آماده می‌کند.

تیم ملی استرالیا، نخستین حریف تدارکاتی شاگردان بلنجینی است که در شهرهای کالابریا و کاتانیا به مصاف این تیم می‌رود. آتزوری سپس در لیگ ملت‌های والیبال در شهرهای کرالیوو (صربستان)، سان خوان (آرژانتین)، اوساکا (ژاپن) و جانگچونگ (کره جنوبی) مقابل حریفان خود قرار می‌گیرد و در هفته پنجم و پایانی در شهر فلورانس میزبان فرانسه، روسیه و آمریکا خواهد بود.

هفته نخست لیگ ملت‌های والیبال سال ۲۰۱۸ روزهای چهارم، پنجم و ششم خردادماه ۹۷ برگزار می‌شود و تیم ملی والیبال ایران در این هفته در کشور فرانسه به مصاف ژاپن، استرالیا و فرانسه خواهد رفت.

هفته دوم در روزهای یازدهم، دوازدهم و سیزدهم خردادماه ۹۷ برگزار می‌شود و تیم ملی والیبال ایران باید در آرژانتین با تیم‌های کانادا، ایتالیا و آرژانتین دیدار کند.

هفته سوم لیگ ملت های والیبال نیز در روزهای هجدهم، نوزدهم و بیستم خردادماه ۹۷ برگزار می‌شود و تیم ملی والیبال ایران در روسیه به مصاف تیم‌های چین، برزیل و روسیه می‌رود. هفته چهارم در روزهای ۲۵ ، ۲۶ و ۲۷ خردادماه برگزار می‌شود و تیم ملی والیبال ایران در آمریکا به مصاف تیم‌های لهستان، صربستان و میزبان خواهد رفت.

هفته پنجم و پایانی در روزهای اول، دوم و سوم تیرماه ۹۷ برگزار می‌شود و تیم ملی والیبال ایران در تهران به مصاف تیم‌های آلمان، بلغارستان و کره جنوبی می‌رود.

بر اساس اعلام فدراسیون جهانی والیبال، شهر «لیل» فرانسه میزبان مرحله نهایی لیگ ملت‌های والیبال است که این رقابت ها از ۱۳ تا ۱۷ تیرماه برگزار می شود. ورزشگاه «پیر موری» که ورزشگاهی بسیار مدرن و فوق پیشرفته و در سال ۲۰۱۲ افتتاح شده است، میزبان این رقابت‌ها خواهد بود.

ایتالیا پس از لیگ ملت‌ها برای میدان مهم‌تری به نام مسابقات قهرمانی جهان که در آن میزبان هم هست آماده می‌شود. بازیکنان این تیم ۲ بازی دوستانه با تیم ملی هلند و ۲ بازی هم با جمهوری چک برگزار خواهند کرد تا برای رقابت‌های قهرمانی جهان ۲۰۱۸ کاملاً آماده باشند. آخرین دیدارهای دوستان آتزوری، ۲ بازی با تیم ملی چین در روزهای ۲ و ۶ سپتامبر است. 

ایتالیا در مسابقات قهرمانی جهان در گروه A با ژاپن، بلژیک، آرژانتین، جمهوری دومینیکن و اسلوونی دیدار خواهد کرد. مرحله نهایی این مسابقات در تورین برگزار می‌شود.

انتهای پیام/
 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *