جشن پایان سیگنال‌رسانی و دیجتال‌سازی شبکه تبرستان سال آینده برگزار می‌شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ساری، علی دارابی دقایقی پیش در مراسم افتتاح ۸۰ پروژه فنی صداوسیمای مرکز مازندران اظهار داشت: مدیریت جهادی و اقتصاد مقاومتی در دستور کار جامعه رسانه ملی است و این امر در مراکز استانی صداوسیما با جدیت پیگیری می‌شود.

وی با اشاره به اینکه استاندار مازندران فردی جهادی است و در همه عرصه‌های موفق بوده است، گفت: با مشارکت استانداری مازندران سال آینده جشن پایان سیگنال‌رسانی و دیجتال‌سازی صداوسیمای مازندران در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب برگزار می کنیم.

معاون امور مجلس استان های سازمان و صداوسیما با اشاره به اینکه در حوزه زیرساخت های شبکه‌های استانی نیز برنامه‌های اساسی را در رسانه ملی ترتیب داده‌ایم، بیان کرد: مازندران از استان هایی بوده که می‌تواند قطب گردشگری، صنعت و کشاورزی کشور باشد و عزم و اراده رسانه استانی در معرفی ظرفیت های مازندران در عرصه‌های ملی و بین‌المللی مصمم است.

دارابی با بیان اینکه رسالت صداوسیما که همان زبان مردم و حامی دولت بوده را اجرایی می‌کند، افزود: جامعه ما خدمات بزرگی به نظام کرده است و باید رسانه ضمن بیان خواسته‌های مردمی در خدمت توسعه و پیشرفت استان باشد.

وی با بیان اینکه مسئولان آستانه تحمل خود را در برابر انتقادات رسانه‌های افزایش دهند، خاطرنشان کرد: جامعه پرسشگر مسئولان پاسخگو را نیاز دارد و رسانه باید ضمن حفظ مرجعیت خود بتواند بیان‌کننده نیازهای مردمی و معرف توانمندی‌های توسعه‌ای مناطق باشد.

معاون امور مجلس استان های سازمان و صداوسیما با اشاره به هوچی‌گری‌های استکبار جهانی برای بد وانمود کردن اقتدار ملت ایران گفت: هم‌اکنون ایران قدرت فرامنطقه‌ای شده و توانسته در جهان خودنمایی کند. امنیت و استقلال امروز کشور را مدیون شهدا هستیم و باید از منش خانواده‌های شهدا درس بگیریم.

به گزارش تسنیم، با حضور معاونین امور مجلس و استان های سازمان صداوسیما، نماینده ولی‌فقیه در استان و استاندار مازندران و مسئولان فرهنگی استان و شبکه تبرستان ۸۰ پروژه فنی صداوسیمای مازندران بهره‌‌برداری شد.

همچنین در این مراسم با حضور مادر شهید رادمهر از شهدای مدافع حرم مازندران از مجموعه‌های مستند رادیویی و تلویزیونی با موضوع اقتصاد مقاومتی، پژوهش‌های منجر به تولید و ۱۰۰ قطعه موسیقی بومی و محلی رونمایی شد.

انتهای پیام/ ع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *