امام جمعه کرمان:خبرگزاری تسنیم رسانه‌ای فعال، وظیفه‌شناس و امانت‌دار است

به گزارش خبرگزای تسنیم از کرمان، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن علیدادی‌سلیمانی نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمان امشب با حضور در  شانزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب کرمان از غرفه خبرگزاری تسنیم در نمایشگاه بازدید کرد.

نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان در این بازدید با گفتگو با ثارالله انکوتی مدیر خبرگزاری تسنیم استان کرمان اظهار‌داشت: خبرنگاری یک کار بسیار بزرگ است که باید اخبار را در عین امانت‌داری به جامه منتقل کرد.

وی با اشاره به اینکه خبرگزاری تسنیم در استان کرمان رسانه‌ای فعال، وظیفه‌شناس و امانت‌دار است گفت: تسنیم از خبرگزاری های خوب کشور و استان است که حضوری پررنگ در همه برنامه‌ها و رویدادهای استان دارد.

حجت‌الاسلام والمسلمین علیدادی‌سلیمانی با بیان اینکه برای تمام جامعه رسانه‌ای و خبرنگاران استان آرزوی توفیق دارم افزود: حضور خبرگزاری تسنیم در نمایشگاه کتاب که یک رویداد بزرگ فرهنگی است کاری ارزشمند بوده و شایسته تقدیر است.

به گزارش تسنیم در بازدید نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمان از غرفه خبرگزاری تسنیم در شانزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب کرمان محمدرضا علیزاده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان نیز وی را همراهی کرد.

غرفه خبرگزاری تسنیم استان کرمان، در ورودی سالن خواجوی کرمانی نمایشگاه‌های بین‌المللی جنوب‌شرق کشور نیز منتظر حضور علاقه‌مندان است.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *