زاهدی: انتقال حساب بانکی شرکت‌های بزرگ کرمانی را پیگیری می‌کنیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، محمدمهدی زاهدی امروز در جلسه مجمع نمایندگان استان کرمان با اشاره به جلسه روسای کمیسیون‌های مجلس شورای اسلامی با رئیس جمهور اظهار داشت: در آنجا به رئیس جمهور متذکر شدم اگر می‌خواهید این جلسات ثمر داشته باشد باید شفاف صحبت کنید.

وی با اشاره به اینکه وزرا نباید به مردم وعده‌هایی از قبیل گفتار درمانی بدهند گفت: وزرایی در دولت  وجود دارد که قول‌هایی به مردم داده‌اند اما یک کدام آنها عملیاتی نشده است.

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه به عنوان مثال یکی از وزرا مسکن مهر را مزخرف عنوان کرد و گفت مسکن اجتماعی راه می‌اندازیم افزود: با گذشت این همه سال هنوز یک مسکن اجتماعی در کشور ساخته نشده است.

وی با بیان اینکه بدنه اجرایی کشور باید فعال شده و خود را نوکر مردم بداند افزود: در استان کرمان نیز چند مدیر استانی راه خود را از مردم جدا کردند که خواستاریم به راه مردم آمده و گرنه تکلیف خود با آنها را روشن خواهیم کرد.

زاهدی با اشاره به اینکه بحث انتقال حساب بانکی شرکت‌های بزرگ کرمانی به استان را پیگیری می‌کنیم گفت: در این رابطه با وزیر صنعت هم صحبت شده و وی نیز موافقت کامل دارد.

وی با اشاره به مشکلات معدن ذغالسنگ و کارگران آنها در استان کرمان تصریح کرد: وزیر صنعت در این مورد وعده می‌دهد که امیدواریم وعده‌های خود را هر چه سریع‌تر عملیاتی کند.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در مورد بحث‌های مالیاتی در کرمان اعتراض داریم خاطر نشان کرد: مشکلات مالیاتی استان کرمان را با وزیر اقتصاد مطرح کردیم و اعتقاد داریم در شرایط رکود اینگونه مالیات گرفت به صلاح کشور نیست.

وی با بیان اینکه حضور اتباع بیگانه در کرمان مشکلات زیادی از جمله مشکلات امنیتی برای استان ایجاد کرده‌اند افزود: اتباع بیگانه در کرمان تجارت ما را گرفته‌اند و شغل مردم را صاحب شدند.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *