کمالوند: امیدوارم فردا استادیوم پر از تماشاچی شود/ علاقه داشتیم بازی به تعویق بیفتد‌

به گزارش خبرگزاری تسنیم از آبادان، فراز کمالوند در نشست خبری پیش از بازی که امروز در ورزشگاه تختی آبادان برگزار شد، اظهار داشت: همه مسابقات لیگ حساس و نفس‌گیر است و لیگ نسبت به فصول گذشته شرایط سخت‌تری را دارد چون تیم‌ها نزدیک به هم شدند و هیچ بازی از قبل قابل پیش‌بینی نیست.

وی افزود: تیم ذوب‌آهن تیم قابل‌احترامی است و بازیکن‌های خیلی خوبی دارد و بهترین دوست ورزشی من هم آقای قلعه‌نویی مربی این تیم است.

کمالوند گفت: شناخت کافی و کامل نسبت به تفکرات آقای قلعه‌نویی و نوع بازی تیم ذوب‌آهن دارم و تیم ما هم تیم خوبی است و فکر می‌کنم این تعطیلی نیز برای ما به‌موقع بوده چون می‌توانیم نقاط ضعف خود را با بازیکن‌های فعلی پوشش دهیم.

سرمربی تیم صنعت نفت آبادان عنوان کرد: امیدوارم فردا استادیم از تماشاچی پر شود چراکه در بازی فردا بعد از یاری خدا بیش از هر چیز به حمایت هواداران احتیاج داریم.

وی بابیان اینکه هفته گذشته هواداران پارس جنوبی برای این تیم سنگ تمام گذاشتند، بیان کرد: هواداران این تیم یکی از دلایل موفقیت تیمشان بودند و هواداران تیم ما نیز در ۲ بازی گذشته برای تیم صنعت نفت آبادان سنگ تمام گذاشتند که از تک‌به‌تک آن‌ها تشکر می‌کنم و امیدوارم این حمایت‌ها ادامه داشته باشد.

کمالوند اظهار داشت: هر تیمی روی امتیازات خانگی خود حساب ویژه‌ای باز می‌کند و تمام تلاشمان را می‌کنیم تا فردا به نتیجه مطلوب برسیم.

سرمربی تیم صنعت نفت آبادان افزود: یکی دوتا از بازیکن‌های تیم ذوب‌آهن قرار است به لیست تیم ملی بروند و تغییر کنند چون سازمان لیگ زودتر لیست بازیکنان تیم ملی را اعلام می‌کند و از آنجایی‌که اردوهای تیم ملی از فردا شروع می‌شود ذوب‌آهن نتوانست بازی با ما را به تعویق بیندازد.

وی اظهار کرد: ما هم علاقه داشتیم که بازی به تعویق بیفتد چون بازی سختی را داشتیم و رفت‌وبرگشت ما چند روز طول کشید و در هر صورت تابع مقررات هستیم.

کمالوند گفت: هفته گذشته بعد از خروج اجباری شیمبا و محسن حمیدی ۲ تعویض اجباری داشتیم و پس‌ازآن تیم افت محسوسی کرد و متأسفانه از تیم پارس جنوبی ۲ گل خوردیم.

سرمربی تیم صنعت نفت آبادان افزود: خیلی به دنبال این نیستم که هرروز راجع به این موضوع صحبت کنم اما به‌هرحال دست ما بسته است امیدوارم در آینده‌ای نه‌چندان دور بتوانیم تغییراتی در تیم ایجاد کنیم که با یک تغییر تا این حد به تیم فشار وارد نشود.

وی بیان کرد: شیما به بازی فردا می‌رسد اما محسن حمیدی را در بازی فردا نداریم. تعدادی بازیکن جوان و آینده دار هستند و از آن‌ها دعوت کردیم و چند روزی است که در تمرینات ما شرکت می‌کنند تا وضعیتشان به‌طورکلی ببینیم.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *